Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Berlin Sendromu izle
6.3

 107İZLENME

6.3İMDB

 116 SÜRE

YIL 2017

Berlin’e gelen ve Sovyet mimarisi ile ilgili bir foto kitap hazırlamak isteyen Avusturyalı Clare’in başından geçen olayları anlatan film, bir okulda İngilizce öğretmenliği yapan Andi ile Clare’nin arasında yaşanan güçlü bağları konu almaktadır. Başrollerde Terasa Palmer ve Max Riemelt’in bulunduğu film gerilim sinemasının iyi örnekleri arasında yer almaktadır.
Romantik anların yoğun olduğu filmde tutku ile geçen gece sonucunda Andi’nin dairesinde uyanan Clare kendisini evde kilitlenmiş şekilde bulur. Yaşadıkları gecenin ardından daire’ye kilitlenmesini bir yanlışlık olarak yorumlayan Clare kısa süre içerisinde bunun bir hata değil yeni tanıştığı Andi’nin amacı olduğu öğrenir ve Andi’nin kendisini bırakma gibi bir niyetli olmadığını keşfeder.

Berlin Sendromu 2017 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Berlin Syndrome filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.3/10 6782
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR