Rastgele Film
Yukarı Çık
9
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Beyaz Diş izle
6.9

 1.100İZLENME

6.9İMDB

 85 SÜRE

YIL 2018

Altına hücum edildiği yıllarda gizemli bir şekilde ortadan kaybolan kurt bir baba ile yarı köpek bir anneden dünyaya gelmiş olan Beyaz Diş doğduğu günden bu zamana kadar diğerlerinden farklı olduğundan dolayı herkesin gölgesinde kalmıştır.
Beyaz Diş’in hem insanlar ile hem de kendi cinsi ile vermekte olduğu savaşı gözler önüne seren bu film, Jack London’ın tüm zamanların en iyi kitabı olarak seçilen aynı adlı kitabından uyarlanarak animasyon filmi olarak beyaz perdeye aktarılmıştır. Vahşi bir hayvanın gözünden dış dünyanın anlatıldığı film hem çocuklara hem de yetişkinlere yönelik olma özelliğini taşır. Filmin hikayesinin kitaptan animasyon filmine uyarlaması hikayeye birebir bağlı kalarak yapılmıştır.

Beyaz Diş 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. White Fang filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.9/10 332
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Beyaz Diş” filminde 4 Yorum bulunuyor.
  • ömer

    gayet başarılı. Hayvan sevgisi olan özellikle köpekleri sevenler için tavsiye edilir..

    1