Rastgele Film
Yukarı Çık
2
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Beyazlar İçinde izle
7.2

 652İZLENME

7.2İMDB

 104 SÜRE

YIL 2012

2012 yapımı savaş filmi 100 dakikalık bir görsel sunum yaratmaktadır. Filmin konusu gerçek olaylara dayanmaktadır. 2. dünya savaşı sırasında İngiliz ve Alman pilotlar bir birlerini vurarak düşmelerine neden olurlar. Bombardıman sonucu uçaklar Grotli adında bir köy yakınına düşer. Alman uçağında bulunan 4 kişiden 1i ölürken diğer 3 asker boş bir avcı barınağına sığınır. Düşen İngiliz uçağından kurtulan 2 asker de bu barınağı bulur. Alman askerle barınaklarına İngiliz askerleri kabul eder ve bu şekilde hayat mücadeleleri başlamış olur. İki düşman milletin aynı çatı altında sert kış şartlarında birbirlerine karşı tavırları ilk başlarda sert olsa da ilerleyen zamanlarda düşmanlıkları yerini dostluğa bırakır.

Beyazlar İçinde 2012 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Into the White filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.2/10 9130
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Beyazlar İçinde” filminde 36 Yorum bulunuyor.
 • selman bıçak

  çok güzeldi tavsiye ederim

 • Amenifus

  hayatta kalma ve biyografi tarzı baya iyiydi

 • ibrahim

  Film konusunda aşırı seçiciyim film mükemmel tat veriyor mutlaka izleyin.

 • Envert

  On binlerce yıllık insanlık tarihinde hiçbir halk, başka bir halka düşmanlık duyguları beslememiştir. Bütün savaşların arka planında muktedirlerin çıkar (menfaat) amaçlarından başka bir şey yoktur. Bu filmi bence bu açıdan değerlendirmek gerekir. Hitler ve onun günümüzdeki takipçileri yalnızca kendi çıkarları için (abartmıyorum) milyonlarca insanın ölümünü asla ve asla umursamaz. Önemli olan, muktedirlerin şatafat içinde yaşamalarıdır.
  Bu film, hayatta kalma mücadelesini anlatan bir film değildir. Aksine halkların gerçek anlamda savaşla hiçbir ilgilerinin olmadığını anlatmaya çalışan bir filmdir.
  Savaş, yurt savunmasına dayanmıyorsa, cinayettir. Büyük önderimiz Yüce M.Kemal Atatürk, bunu onlarca yıl önce şöyle ifade etmiştir: ’’Öldüreceğiz diyenlere karşı ’’ölmeyeceğiz’’ diye savaşa girebiliriz. Ulusun hayatı tehlikeye girmedikçe, savaş bir cinayettir.’’
  Bu film bence barış için bir türküdür.

 • Envert

  Bir şey daha: İnternetten film izleyenlerin ’’güzeldi’’ ’’beğendim’’ ’’izleyin’’ ’’tavsiye ederim’’ demeleri beni çıldırtıyor. Bir insanın kişisel beğenilerini başkalarına dayatmaları ağır bir bencillik. Neden beğendiysen, açıkla. Tavsiyeni ayakları üstüne dik. Güzel bulmanın gerekçelerini söyle.
  Bu sığlık (yani derinliği olmayan görüşler) beni hasta ediyor.

  1
 • umut kurtulmuş

  bu yorumun altına imzamı atarım
  gerçekten nokta atışı yapmışsınız tebrik ederim

 • Mustafa

  Yani güzel mi değil mi onu söyle bize? (:D)

 • sefa

  arkadaşlar sonunda almanları kayığa bindirip ne yaptılar umarım öldürmemişlerdir?

 • galadriel

  savaşların birkaç kişi tarafından yönlendirildiği ve zorlu koşullarda bireysel olarak alınacak karaların önemine değinen güzel bir film olmuş.