Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Bir Dilim Suç izle
7.3

 308İZLENME

7.3İMDB

 105 SÜRE

YIL 2004

İngiliz Mafyası içerisinde yer alan ve mafya içerisinde tanınmış olan bir kokain satıcısı, ideallerini gerçekleştirip istediği parayı kazandıktan sonra emekli olmaya karar verir. Büyük patron olarak bilinen Jimmy Price, iki ayrı görev vererek satıcısının emeklilik hayallerini ertelemesine neden olur.
İlk görevi zengin kayıp prensesi bulmak olan satıcının görevi aynı zamanda herkesin korktuğu bir mafya babasının kızı olarak da bilinen kişiyi kurtarmaktır. Diğer görevi ise Duke adında bir gangster ile dev bir uyuşturucu işine girmesidir. Bu işleri yaptığı zaman emekliye ayrılacağını söyleyen Jimmy Price’ın dedikleri yapmaya çalışacak olan eroin satıcısı için bu iki görev de hiç kolay olmayacaktır.

Bir Dilim Suç 2004 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Layer Cake filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.3/10 12013
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR