Rastgele Film
Yukarı Çık
3
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Bir Noel Şarkısı izle
3.9

 580İZLENME

3.9İMDB

 75 SÜRE

YIL 2018

Mutsuz ve huysuz bir ihtiyar olan Scrooge Ebenezeer Noel’den bir gün önce ölmüş olan ortağı Jacob Marley’in hayaleti tarafından ziyaret edilir. Marley’in Scrooge’a söylediği 2 hayalet gece ziyaretine gelecektir. Bu üç hayalet geçmiş noellerin hayaleti, gelecek noellerin hayaleti ve şimdiki noelin hayaletidir.
Cimri, aksi ve noel ruhundan nefret eden ve çevresindeki herkese kötü davranan, kendi de dahil olmak üzere kimseyi düşünmeyen Scrooge Ebeneezer’ın bir noel gecesi başına gelenlerin anlatıldığı film A Christmas Carol 2018 tüm ailecek keyifle izleyebileceğiniz bir film. Bakalım Scrooge Ebeneezer’ı ziyaret eden bu 3 hayalet ona nasıl bir noel hediyesi verecekler. Charles Dickens’ın aynı adlı romanından uyarlanan film dram ve komedi türünde.

Bir Noel Şarkısı 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. A Christmas Carol filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

3.9/10 11
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR