Rastgele Film
Yukarı Çık
1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Bir Son Duygusu izle
6.3

 95İZLENME

6.3İMDB

 108 SÜRE

YIL 2017

Geçmişi hakkında hiçbir bilgiye sahip olmayan fakat hiçbir zaman geçmişinden kurtulamayan Tony Webster, bir gün geçmişinden kalan bir miras ile yüzleşecektir. Tony Webster’e kalan bu miras, genç adamın tüm hayatını etkileyecek ve yeni kararlar almasına sebep olacaktır. Genç adam, kendisine kalan ve oldukça gizemli olan bu mirasın peşine düşer ve mirasın arkasında saklı olan gerçekleri öğrenmeye başlar.
Öğrendikleri yüzünden yeni bir hayata başlamak ve tüm düzenini değiştirmek zorunda kalır. İlk başta zorlanan genç adam, zamanla bu mirastan yararlanır ve hayatına olumlu şekilde yön verir. Zamanla mirasın tüm gerçekliğini öğrenen adam, mirası kabul eder ve gizemli hayatın kapılarını aralar.

Bir Son Duygusu 2017 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. The Sense of an Ending filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.3/10 557
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR