Rastgele Film
Yukarı Çık
7
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Bir Zamanlar Amerika izle
8.4

 1.475İZLENME

8.4İMDB

 229 SÜRE

YIL 1984

Once Upon A Time İn America (1984) filminde, David Aaronson yani Noodles, yoksul bir çocuktur. Manhattan’ın banliyölerinden birinde bulunan Yahudi mahallesinde hayatta kalmaya çalışıyordur. Kendi çevresinde yine kendisi gibi arkadaşları vardır.
Noodles, ufak çaplı bir suç çetesinin liderliğini yapıyor. Bu liderliği zamanla yükselişe geçer ve en sonunda 30’lu senelerin azılı gangsterlerinden birisi haline gelir. Fakat bu yükseliş ve liderlik, ekibinin dağılmasıyla sona erer. Noodlers, ününü kaybeder ve yaklaşık 30 yıl sonra New York’a geri döner. Noodles, geri döndüğü ve çocukluğunun geçtiği bu mahallede, yaşadığı eski günlere geri dönerek geçmişiyle baş başa kalır.

Bir Zamanlar Amerika 1984 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Once Upon a Time in America filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

8.4/10 104267
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Bir Zamanlar Amerika” filminde 4 Yorum bulunuyor.