Rastgele Film
Yukarı Çık
2
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Bir Zamanlar Hollywood’da izle
7.7

 233İZLENME

7.7İMDB

 161 SÜRE

YIL 2019

1969 senesinin yaz aylarını anlatacak olan filmde, popüler ve hit olmuş bir dizide oynamış olan erkek aktörün film sektörüne giriş çabası anlatılır. Aktörün yakın arkadaşı olan ve aynı zamanda da dizilerde dublörlüğü gerçekleştiren kişi de aynı arzudadır.
Sharon Tate ile beraber dört arkadaşının Charles Manson’ın müritleri tarafından işlenin korkunç cinayetin perde arkasının aralandığı filmde pek çok olay dizisi yaşanır. Geri planda kalmış olan cinayete dair bilinmeyen pek çok detaya değinilecek olan filmde, Hollywood’un hiç bilinmeyen ve geçmişin tozlu raflarında kalmış olan karanlık tarafı anlatılır. Film sektörüne girmek isteyen bir dizi yıldızının başından geçenler konu edinilir.

Bir Zamanlar Hollywood’da 2019 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Once Upon a Time... in Hollywood filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.7/10 21428
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR