Rastgele Film
Yukarı Çık
3
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Bird Box izle
6.6

 404İZLENME

6.6İMDB

 124 SÜRE

YIL 2018

Başlarına gelmiş onca şeye rağmen Malorie ve iki çocuğu için hayat 5 yıllık bir süreç içerisinde oldukça zorlu geçmiştir. Nehir kıyısında terk eidlmiş döküntü bir evde yaşayan aile, bugüne her adımlarını planlayarak gelmek zorunda kalmışlardır. Ailesini güven içinde kalabilecekleri her yolu deneyen Malorie, yeni yolculuklarında pek çok tehlike ile karşılaşır.
Tek bir hatalarından dolayı oluşabilecek ölüm sonucu ile her an yüz yüze olan anne, gelişmiş olan duyu yeteneklerine ve zekasına güvenmek zorundadır. İki çocuğu ile avcısından kaçmaya çalışan annenin peşinde olan nedir ya da kimdir? Yolculuk boyunca bu avcı ile soluk soluğa yaşayacakları maceranın sonu ne olacaktır?

Bird Box 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Bird Box filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.6/10 22053
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Bird Box” filminde 8 Yorum bulunuyor.
  • Umut

    Süper filim paylaşım için sonsuz teşekkürler

  • Ahmet Selçuk

    Kitabını okuyan birinin bu filmi beğenmesine imkan yok. Üzerine düşünülmemiş, çok fazla uğraşılmadan 1 haftada çekilmiş bir film gibi duruyor. Bunu izleyeceğinize gidin kitabını okuyun yada A Quite Place i izleyin.