Rastgele Film
Yukarı Çık
16
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Blue My Mind izle
6.1

 1.492İZLENME

6.1İMDB

 97 SÜRE

YIL 2017

15 yaşında bir genç kızın ergenlik dönemi ve ergenlik döneminde geçirdiği süreci konu alan Blue My Mind 2017 15 yaş ve üstü için güzel bir film.
Yeni bir eve taşınan Mia’nın okulu da değişir. Yeni sınıfında şımarık arkadaşları tarafından pek kabul görmeyen Mia’nın fizyolojik değişiklikleri de sürece eklenince, hırçın bir karaktere bürünen Mia’yı ne kendisi ne de ailesi tanımamaya başlıyor. Hazırlıksız bir şekilde metamorfoz dönüşü Mia’nın farklı arkadaşlıklar kurmasına da neden oluyor.
Ailesine kin besleme, öfkelenme, hırsızlık, içki içmek, bekaretinden kurtulmak gibi bu süreçteki tüm fiziksel ve psikolojik değişimler ergen bir kızın başından neler geçtiğini güzel bir şekilde Mia üzerinden filme yansıtılmaktadır.

Blue My Mind 2017 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Blue My Mind filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.1/10 214
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR