Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Boarding School izle
5.8

 348İZLENME

5.8İMDB

 111 SÜRE

YIL 2018

Film gerilim ve korku türünde sinemaya uyarlanıyor. Oyuncu performansları izleyiciyi son derece etkilerken, gerçek hayatla büyük bir bağlantı kurulamıyor.
Büyük annesini kaybeden genç çocuk, bu ölümün sıkıntısını uzun süreden beri üzerinden atamıyordur. Bu ölümden etkilendiği ailesi tarafından fark edilen genç çocuğun yatılı okula gönderilmesi için karar verilir. Çocuk yatılı bir okula başlar. İlk zamanlar herhangi bir sorun yaşamayan genç, okulda gizem dolu olaylarla baş başa kalacaktır. Okul tuhaf bir müdür ve müdürün karısı tarafından yönetiliyordur. Genç çocuğun okulda yaşanan gerilim ve korku dolu olayları müdür ve karısıyla bütünleştirmesi uzun sürmeyecektir. Sonu merak edilen güzel bir filmdir.

Boarding School 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Boarding School filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

5.8/10 447
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR