Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Bobi: Dikenlerin Gücü Adına! izle
4.0

 102İZLENME

4.0İMDB

 94 SÜRE

YIL 2016

Kibirli ve gururlu bir karaktere sahip olan Bobi, sıra dışı bir kirpidir. Kirpi kabilesinde bulunan en isyankar kirpi olan Bobi, aynı zamanda en güçlü kirpidir. Tie Tui ile kavgaya tutuştuğu sırada yaralanan Bobi, hafızasını kaybederek geçmişe dair bildiği her şeyi unutur.
Unuttuğu her şeyi yeniden hatırlamak isteyen Bobi bu uğurda bir yolculuğa çıkar. Bu yolculukta dostu olan şair güvercin de Bobi’ye eşlik eder. Bu esrarengiz yolculuk sayesinde arkadaşlığın ne demek olduğunu öğrenen Bobi, bütün hayvanlara zarar verecek tehlikeleri far keder ve bu tehlikelere karşı ustaca savaşır. Ayrıca tehlikelerle Baş edebilmek için diğer bütün hayranları bir araya getirir.

Bobi: Dikenlerin Gücü Adına! 2016 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Hedgehogs filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

4.0/10 20
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR