Rastgele Film
Yukarı Çık
3
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Bölge 13 izle
7.2

 754İZLENME

7.2İMDB

 84 SÜRE

YIL 2004

Fransa’da bulunan ve suç oranının yüksek olması ile bilinen bir bölgenin iyileştirilmesi için başkan tarafından talimat verilir. Bu talimat sonucunda bölgenin huzurunun sağlanması için bölgeye yatırım yapılmaya başlanır. Devletin bu konuda başarılı olmasını istemeyenler ise başkana bir oyun oynamaya niyetlenir.
Bölgeyi kötü ve başarısız göstermek için polislerin öldürülmesini sağlamak isterler. Başarılı bir polis olan Tomaso ile bu duruma engel olabileceğinden dolayı bir şekilde suçlanarak hapishaneye gönderilecektir. Tomaso arkadaşından yardım isteyecektir. 13. bölgede bulunan arkadaşı başkana oynanan oyunu ortadan kaldırarak arkadaşını hapishaneden çıkarmak ve başkana ulaşmak için derin mücadeleler vermek zorunda kalacaktır. Siz de ortak olmalısınız.

Bölge 13 2004 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. District B13 filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.2/10 6752
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR