Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Boyunduruk izle
2.4

 313İZLENME

2.4İMDB

 102 SÜRE

YIL 2019

Yüksek riskli bir CIA operasyonu sonrasında Ajan Kelley Chandler ölümcül bir şekilde yaralanır. Bilincini tamamen kaybeden Chandler bitkisel yaşam desteğiyle hayata tutunabilmektedir. CIA bu operasyon ile ilgili detayları gizli tutar ve komadaki ajana tam olarak ne olduğu belirsiz kalır. Kocasına gerçekte ne olduğunu öğrenmek isteyen eşi Tess Chandler ise eski bir CIA direktörüdür. Geçmişteki bağlantılarını kullanarak operasyonun iç yüzünü öğrenmek isteyecektir.
Mevcut CIA direktörü olan Gerald Hotchkiss operasyonla ilgili gerçeği ne pahasına olursa olsun saklamak ister. Ajanlarına bu konu üzerine kesin direktifler verir ve meraklı gözleri kendisinden uzak tutmayı planlar. Ancak sadık bir eş olan Tess’i gerçeği öğrenmekten hiçbir şey alıkoyamayacaktır.

Boyunduruk 2019 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Against the Clock filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

2.4/10 21
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR