Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Breaking Bad 2. Sezon izle
9.5

 431İZLENME

9.5İMDB

 49 SÜRE

YIL 2009

Breaking Bad’den tanıyıp, sevdiğimiz kurnaz avukat Saul dizide hala Jimmy adıyla yer almaktadır ve Saul olarak dönüşmesi için biraz daha fazla zamana ihtiyaç bulunmaktadır. Jimmy’nin kendini bulma çabaları bu sezonda da devam etmektedir. Sezon içerisinde Jimmy’nin düzenli bir hayat kurup yaşamını sürdürme şansı eline geçse de Jimmy kendi olma özgürlüğünü hiçbir şeye değişmeyeceğini göstererek, kendi bildiği yolunda devam eder. Bu yolda beklenmeyen destek ise Kim’den gelir. İlk sezondan itibaren dizideki rolü tam belli olmayan Kim karakteri bu sezon iyice belli olmaya başlar. Ayrıca Jimmy’nin ağabeyi Chuck ile olan ilişkisi de sezonun dikkat çeken noktalarından biridir ve özellikle sezon finalinde yaşanan olaylar ikili arasında olan ilişkiyi farklı bir boyuta taşıyabilecek türdendir.

Breaking Bad 2. Sezon 1.Bölüm izle, Breaking Bad 2. Sezon 2.Bölüm izle, Breaking Bad 2. Sezon 3.Bölüm izle, Breaking Bad 2. Sezon 4.Bölüm izle, Breaking Bad 2. Sezon 5.Bölüm izle, Breaking Bad 2. Sezon 6.Bölüm izle, Breaking Bad 2. Sezon 7.Bölüm izle, Breaking Bad 2. Sezon 8.Bölüm izle, Breaking Bad 2. Sezon 9.Bölüm izle, Breaking Bad 2. Sezon 10.Bölüm izle, Breaking Bad 2. Sezon 11.Bölüm izle, Breaking Bad 2. Sezon 12.Bölüm izle, Breaking Bad 2. Sezon 13.Bölüm izle, Breaking Bad izle, Breaking Bad Türkçe Dublaj izle, Breaking Bad son bölüm.

Breaking Bad 2. Sezon 2009 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Breaking Bad Seaon 2 filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

9.5/10 85491
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR