Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Breaking Bad 3. Sezon izle
9.5

 351İZLENME

9.5İMDB

 49 SÜRE

YIL 2010

Dizinin 3. Sezonu ilk iki sezona göre daha mistik bir havada ilerler. Dizinin 2. Sezonunda Jane’in ölümüne çok üzülen Jesse, bu sezonda tedavi görmeye karar verir. Walter ve Skyler’in boşanma kararı alması üzerine, Walter ayrı bir apartman dairesine taşınır ve orada yaşamaya başlar. Bu sırada Walter White meth işini de bırakır. Walter’ı tekrar üretime geçmesi için ikna etme çabalarına giren Saul ve Gaus büyük bir uğraş verirler. Reddedemeyeceği bir teklif ile Walter’ın karşısına çıkan Gus Walter’a bir laboratuvar göstermesi ile birlikte, Walter yeniden meth pişirme işine başlar. Diğer yandan ise Tuco’nun kuzenleri Hank’ı öldürmek için Alberquerque’ye gelir.

Breaking Bad 3. Sezon 1.Bölüm izle, Breaking Bad 3. Sezon 2.Bölüm izle, Breaking Bad 3. Sezon 3.Bölüm izle, Breaking Bad 3. Sezon 4.Bölüm izle, Breaking Bad 3. Sezon 5.Bölüm izle, Breaking Bad 3. Sezon 6.Bölüm izle, Breaking Bad 3. Sezon 7.Bölüm izle, Breaking Bad 3. Sezon 8.Bölüm izle, Breaking Bad 3. Sezon 9.Bölüm izle, Breaking Bad 3. Sezon 10.Bölüm izle, Breaking Bad 3. Sezon 11.Bölüm izle, Breaking Bad 3. Sezon 12.Bölüm izle, Breaking Bad 3. Sezon 13.Bölüm izle, Breaking Bad izle, Breaking Bad Türkçe Dublaj izle, Breaking Bad 3. Sezon izle, Breaking Bad son bölüm.

Breaking Bad 3. Sezon 2010 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Breaking Bad Seaon 3 filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

9.5/10 81554
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR