Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Brokeback Dağı izle
7.7

 1.261İZLENME

7.7İMDB

 134 SÜRE

YIL 2005

Brokeback Dağı bölgesinde yaşamlarını idame ettirmeye çalışan bir genç çiftçi ve rodeo kovboyunun günün birinde yolları kesişir. Bu iki parlak genç genelde kadınlar ile birlikte ilişki yaşamayı sevmekte ve her gittikleri mekanda çevrelerinde farklı kadınlar bulunmaktadır.
İkilinin Brokeback Dağı civarında karşılaşması ve dostluklarını pekiştirmeleri bu civarda pek de uygun görünmeyen bir romantik ilişkiye dönüşmeye başlar. Birbirlerine derin bir aşk ile bağlanan bu iki genç birlikte çeşitli zorluklara karşı mücadele etmeye başlar.
Hisleri günden güne ivme kazanan ve romantik ilişkileri ilerleyen kovboy ve çiftçinin çevresinden ve içlerinde bulundukları yetiştirme tarzlarından dolayı ilişkileri bazı zamanlar sekteye uğrayacak gibidir.

Brokeback Dağı 2005 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Brokeback Mountain filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.7/10 119852
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR