Rastgele Film
Yukarı Çık
11
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Çalınan izle
5.2

 1.396İZLENME

5.2İMDB

 98 SÜRE

YIL 2017

Charlotte Lockton 1860 yılında zengin bir adam olan David ile evlenerek Yeni Zelanda’ya yerleşir. Yaşadığı çiftlikte üzücü olaylar yaşanır. Bu olayların en üzücü olanı oğlunun kaçırılmasıdır. Bu kaçırma olayı ile Charlotte paramparça olur. Olayın üzerinden bir ay gibi bir süre geçmiştir. Yetkililer olaya karşı ilgisizdir.
Charlotte her hangi bir fidye ödememiş ve yetkililere de artık güvenmediği için olayı kendi takip ederek oğlunu bulmaya karar verir. Balta girmemiş vahşi Yeni Zelanda da yolculuğa başlar. İçinde fahişelerin, eski mahkumların, serserilerin ve yerli bir maori savaşçısı olan Gold Town’un olduğu kafile ile yolculuk başlar. İlk işi madencilik kasabası sahibi Joshua McCullen ile görüşmek olur.

Çalınan 2017 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. The Stolen filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

5.2/10 293
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR