Rastgele Film
Yukarı Çık
1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Çarpışma izle
7.8

 538İZLENME

7.8İMDB

 112 SÜRE

YIL 2004

Etkileyici bir film olan çarpışma 2004 konusu bir ev kadını ve uyuşturucu bağımlısı olan kocası, birbirlerine aşık iki tane polis, Koreli bir çift ve yeni memur olmuş bir polis gibi insanların yaşantıları anlatılmaktadır. Los Angeles da yaşayan ve birbirlerinden habersiz olan bu sıradan insanlar 36 saat içinde birbirleriyle tanışırlar.
Bu birbirinden farklı hayatlar birbirleriyle tanışarak, insanlar arasında bulunan güveni ve bütün insanlar aynı olduğunu anlatan filmdir. Ayrıca bu filmde hiç bir insanın yaptığı davranıştan, insanların doğrusunu ve yanlışını asla sorgulamayan etkileyici bir filmdir. İzleyenleri oldukça etkileyen bu film, insanlığın gölgesinde kalan bütün gerçekleri ortaya çıkarmaktadır.

Çarpışma 2004 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Crash filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.8/10 69785
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR