Rastgele Film
Yukarı Çık
11
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Casual Encounters izle
2.9

 6.054İZLENME

2.9İMDB

 81SÜRE

YIL 2016

Orta yaş bunalımındaki bir kadın, bu bunalımla baş etmenin yolunun seksten geçebileceğini düşünür. Gerçek isimlerin gizli tutulduğu bir arkadaşlık sitesine üye olur ve muhtemel adaylarını inceler. İçlerinden birisinin kendisini tatmin edebileceğine karar verir ve adama mesaj atar. Fantezi temalı arayışı sonucunda adamla çok sert bir ilişki yaşayacaktır. Duygusal boşluğunu yabancı bir adamla sevişerek düzeltmeye çalışan kadın, bu ilişkiden sonra daha fazla yabancı erkekle beraber olmaya başlar.
Fantezileri kendi gerçekliğinin önüne geçmeye başlamıştır ancak kadın bu serüveninin kendisini iyileştirdiğini düşünür. Tanımadığı erkeklerle yaşadığı cinsel ilişkiler onu fazlasıyla doyumsuz bir hale getirecektir. Kadın artık bir seks bağımlısıdır ve bunun önüne geçemeyecektir.

Casual Encounters 2016 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Casual Encounters filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

2.9/10 386
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR