Rastgele Film
Yukarı Çık
2
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Cehennemden Kaçış izle
3.5

 252İZLENME

3.5İMDB

 92SÜRE

YIL 2017

Tom ve Brianna, boşanma kararı alan iki kişidir. Boşanma arifesinde olan bu ikili avukatları ile boşanmaları konusunda ki son pürüzleri halletmek için 60 katlı bir gökdelende buluşurlar. Gökdelenin 60.katına çıkan Tom ve Brianna, çocuklarını gökdelenin 20.katında bulunan parka bırakırlar. Çocuklar anne ve babalarının yanına gitmek isterler, 20.katta bulunan asansöre binerler fakat asansör bozulur.
Gaz kaçağı olduğundan dolayı yangın çıkar ve çocuklar asansörde kalırlar. Boşanma kağıtlarını imzalamaya hazırlanan Tom ve Brianna, çocuklarını tehlikeden kurtarabilmek için birlikte mücadele etmeye karar verirler. Mühendis olan Brianna, yangına müdahale edip, çocukları kurtarabilecek midir? Tom ve Brianna çocuklarını kurtarmak için nasıl bir yol izleyecektir?

Cehennemden Kaçış 2017 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Crystal Inferno filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

3.5/10 34
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR