Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Cehennemin Ortasında izle
7.0

 739İZLENME

7.0İMDB

 101 SÜRE

YIL 2000

Film 2000 yılında yapılmıştır. ABD ve Almanya yapımı olan bir filmdir. Filmin türü ise dram, savaş ve psikolojik olmaktadır. Filmin konusuna bakıldığı zaman Rolan Baaz adında bir adamı konu aldığı görülmektedir. Rolan Baaz, cesur ve karizmatik bri asker olmaktadır. Bu arada Vietnam’a çıkartma yapılacak bir müfreze oluşturulmaktadır. Rolan Baaz ise çıkartma yapacak gebç askerlerden oluşan bu müfrezeye katılır. Savaş öncesi eğitim almaya başlamaktadır. Son eğitim noktası olan Tigerlan cehennem benzeri bir yer olmaktadır. Tigerland’e vardığı zaman Rolan Baaz’ın karakter özellikleri ve liderliği bir araya gelmektedir. Rolan’ın Tingerland de yaşadıkları film içerisinde anlatılmaktadır. Filmin oyuncuları ise Colin Farrell, Matthew Davis, Clifton Collins Jr olmaktadır.

Cehennemin Ortasında 2000 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Tigerland filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.0/10 7088
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Cehennemin Ortasında” filminde 8 Yorum bulunuyor.
 • Envert

  BİRAZ UZUN VE KIZGIN YAZACAĞIM. PATRON (ZEUGMASS) YAYIMLAMAYA İZİN VERİR Mİ VERMEZ Mİ BİLMİYORUM.
  Hollywood’a dikkat edin. ABD’nin bütün kirli savaşlarını aklamayı görev edinmiş dev bir sermayedir.
  Dikkat edin: Hollywood’da herhangi bir konu işlenmişse, ABD tarafından hemen uygulamaya konur.
  Vietnam, 1950’li yılların ortasında önce Fransızları kovdu. Ardından ABD saldırdı Vietnam’a. ABD, Vietnam’ı bir laboratuvar gibi kullandı. 60’lı yılların ortasından başlayarak, yeryüzünden kullanılmamış bütün silahları Vietnam’da denedi.
  Afganistan’a saldırdı. CIA, Afganistan’da ürettiği eroini dünyaya pazarladı ki yıllık cirosu 500 milyar dolardı. Ardından Irak’a saldırdı. Artık yeryüzünde Irak diye bir ülke yok. Suriye’ye saldırdı.
  Suriye Rusya’nın desteğiyle ayakta durmaya çalışıyor. Özgür Suriye Ordusu, Taliban, IŞİD.. vs. vs. gibi teror örgütleri ABD’nin büyük silah ve para desteğiyle Orta doğu haritasını değiştirmek üzere örgütlenmiş kuruluşlardır.
  Bugün bilgisayarlarda herkesin oynadığı savaş oyunlarının mali destekçisi doğrudan doğruya ABD hükümetleridir.

 • Envert

  Amerikan Savunma Bakanlığı askerlerine sürekli olarak bilgisayar üzerinden savaş oyunları oynatmaktadır. Gerek Afganistan’da gerekse Irak’ta savaşan askerlerin önemli bir bölümü, özellikle sniper’lar hedeflerini hep kafa ve göğüsten vurmuştur. Pentagon, yani ABD Savunma Bakanlığı, savaş üzerine kurgulanmış bütün bilgisayar oyunlarını mali açıdan desteklemektedir.
  Gelelim bu filme: Filmde, Vietnam’a savaşmak üzere gidecek askerlerin eğitimi işlenmektedir. Dikkat edilecek tek bir nokta var: Vietnam’a savaşmak üzere eğitilen hiçbir asker, savaşa niçin gideceğini bilmemektedir. Doğrusu da bu zaten. Kaba bir propaganda ile karşı karşıya kalıyoruz.
  Sabrınız varsa izlersiniz; ancak bu izleme size hiçbir şey kazandırmayacaktır, bilesiniz.
  Peki, ben niçin izledim? Kanala üyeyim. Kanalımın ilerlemesini istiyorum.
  Anlaştık mı?
  İyi seyirler.