1080P
Cehennemin Ortasında
MultiDil

Cehennemin Ortasında

 Film 2000 yılında yapılmıştır. ABD ve Almanya yapımı olan bir filmdir. Filmin türü ise dram, savaş ve psikolojik olmaktadır. Filmin konusuna bakıldığı zaman Rolan Baaz adında bir adamı konu aldığı görülmektedir. Rolan Baaz, cesur ve karizmatik bri asker olmaktadır. Bu arada Vietnam'a çıkartma yapılacak bir müfreze oluşturulmaktadır. Rolan Baaz ise çıkartma yapacak gebç askerlerden oluşan bu müfrezeye katılır. Savaş öncesi eğitim almaya başlamaktadır. Son eğitim noktası olan Tigerlan cehennem benzeri bir yer olmaktadır. Tigerland'e vardığı zaman Rolan Baaz'ın karakter özellikleri ve liderliği bir araya gelmektedir. Rolan'ın Tingerland de yaşadıkları film içerisinde anlatılmaktadır. Filmin oyuncuları ise Colin Farrell,  Matthew Davis,  Clifton Collins Jr olmaktadır.

 5989İZLENME

 1FAVORİ

 7.0İMDB

Detay

  Film açılmıyorsa farklı alternatiflerden izlemek için üstteki { TRDUB & ALTYAZILI } üstüne basarak seçim yapabilirsiniz.

-- REKLAMI GEÇ --
  Yorum Alanı
2 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
VİP Üye
  Envert 02 Ekim 2017, Pazartesi
BİRAZ UZUN VE KIZGIN YAZACAĞIM. PATRON (ZEUGMASS) YAYIMLAMAYA İZİN VERİR Mİ VERMEZ Mİ BİLMİYORUM.
Hollywood’a dikkat edin. ABD’nin bütün kirli savaşlarını aklamayı görev edinmiş dev bir sermayedir.
Dikkat edin: Hollywood’da herhangi bir konu işlenmişse, ABD tarafından hemen uygulamaya konur.
Vietnam, 1950’li yılların ortasında önce Fransızları kovdu. Ardından ABD saldırdı Vietnam’a. ABD, Vietnam’ı bir laboratuvar gibi kullandı. 60’lı yılların ortasından başlayarak, yeryüzünden kullanılmamış bütün silahları Vietnam’da denedi.
Afganistan’a saldırdı. CIA, Afganistan’da ürettiği eroini dünyaya pazarladı ki yıllık cirosu 500 milyar dolardı. Ardından Irak’a saldırdı. Artık yeryüzünde Irak diye bir ülke yok. Suriye’ye saldırdı.
Suriye Rusya’nın desteğiyle ayakta durmaya çalışıyor. Özgür Suriye Ordusu, Taliban, IŞİD.. vs. vs. gibi teror örgütleri ABD’nin büyük silah ve para desteğiyle Orta doğu haritasını değiştirmek üzere örgütlenmiş kuruluşlardır.
Bugün bilgisayarlarda herkesin oynadığı savaş oyunlarının mali destekçisi doğrudan doğruya ABD hükümetleridir.
İMZA
Envert
Avatar
VİP Üye
  Envert 02 Ekim 2017, Pazartesi
Amerikan Savunma Bakanlığı askerlerine sürekli olarak bilgisayar üzerinden savaş oyunları oynatmaktadır. Gerek Afganistan’da gerekse Irak’ta savaşan askerlerin önemli bir bölümü, özellikle sniper’lar hedeflerini hep kafa ve göğüsten vurmuştur. Pentagon, yani ABD Savunma Bakanlığı, savaş üzerine kurgulanmış bütün bilgisayar oyunlarını mali açıdan desteklemektedir.

Gelelim bu filme: Filmde, Vietnam’a savaşmak üzere gidecek askerlerin eğitimi işlenmektedir. Dikkat edilecek tek bir nokta var: Vietnam’a savaşmak üzere eğitilen hiçbir asker, savaşa niçin gideceğini bilmemektedir. Doğrusu da bu zaten. Kaba bir propaganda ile karşı karşıya kalıyoruz.

Sabrınız varsa izlersiniz; ancak bu izleme size hiçbir şey kazandırmayacaktır, bilesiniz.
Peki, ben niçin izledim? Kanala üyeyim. Kanalımın ilerlemesini istiyorum.
Anlaştık mı?
İyi seyirler.
İMZA
Envert
  Benzer Filmler
1080P
Beni Adınla Çağır
Beni Adınla Çağır
 Beni Adınla Çağır  2017 - Call Me by Your Name 2017 izle bir dram ve romantik film olarak karşımıza çıkıyor. Filmin yönetmenliğini Luca Guadagnino yapıyor. Senaristler ise, Andre Aciman ve James Ivory. Başrollerde de Michael Stuhlbarg, A...
 •   Tür : Türkçe Altyazı, Türkçe Dublaj, Dram
 •   İzlenme: 2177
 •   10
    2
 •   Vizyon : 2017
 •   Süre : 130 Dk.
IMDb8.0
MultiDil
1080P
Jasper Jones
Jasper Jones
 Jasper Jones 2017 yılı yapımı Avustralya filmlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Drama ve biraz da mistik etkileri barındıran filmde Jasper Jones, başrol karakteri olarak biliniyor. Jasper Jones aslında 14 yaşında kitapçı bir çocuk o...
 •   Tür : Türkçe Altyazı, Türkçe Dublaj, Gizem
 •   İzlenme: 2767
 •   14
    4
 •   Vizyon : 2017
 •   Süre : 105 Dk.
IMDb6.6
MultiDil
1080P
28 Gün
28 Gün
Gwen Cummings isimli başrol oyucumuz New York’lu işinde başarılı olan bir yazardır ve aynı zamanda ise hızlı yaşamaya alışmış ve herkesin favorisi haline gelmiş olan parti kızıdır. Dans kulüpleri ve barların arasında mekik dokuduğu yaşamı...
 •   Tür : Türkçe Altyazı, Türkçe Dublaj, Dram
 •   İzlenme: 4957
 •   18
    4
 •   Vizyon : 2000
 •   Süre : 103 Dk.
IMDb6.0
MultiDil
1080P
Hulk: Canavarlar Nerede Yaşar
Hulk: Canavarlar Nerede Yaşar
 Hulk Canavarlar nerede yaşar 2016 filmi JK Rowling'in aynı isimli fantastik kitabından dayanılarak hazırlanmış bir film. Aslında bu filmin hikayesi biraz da gezi notları arasından çıkmış. New York'ta yaşanmış olan ve 70 yıl önce kaleme a...
 •   Tür : Aksiyon, Türkçe Altyazı, Türkçe Dublaj
 •   İzlenme: 5469
 •   19
    4
 •   Vizyon : 2016
 •   Süre : 75 Dk.
IMDb5.4
MultiDil

ÖNEMLİ DUYURU !!!

* Üyelerimiz Reklamları Görmez, Reklam Derdiyle Uğraşmaz : )

* Lütfen izlediğiniz filmlere yorum yapmayı unutmayınız. Görüşleriniz bizim için değerlidir.

* Çalışmayan filmleri lütfen player altındaki "Sorun Bildir" butonu ile bildiriniz.

* Film açılmıyorsa farklı alternatiflerden izlemek için üstteki { TRDUB & ALTYAZILI } üstüne basarak seçim yapabilirsiniz.

* LÜTFEN Adblock, Adguard, uBlock ve VPN programları kullanmayınız.

* Video izlerken çıkan reklamlardan şikayetçi olan arkadaşlara duyuru. Reklamlar video sitesinden kaynaklıdır bizden değil. Olabildiğince reklamsız yerlere yüklemeye çalışıyoruz.