Rastgele Film
Yukarı Çık
4
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Cesur Araba izle
4.0

 398İZLENME

4.0İMDB

 90 SÜRE

YIL 2018

Cesur Araba filminde, şehrin en iyi taksisi olan Wheely’nin biricik aşkı Bella di Monetti için verdiği sıkı mücadeleyi anlatıyor. Gasket City’de bulunan en hızlı taksi şüphesiz ki Wheely’dir. Aldığı tüm işleri en çabuk bitiren Wheely, bu konuda nam salmıştır.
Günün birinde yine aldığı işi hızlıca yetiştirmeye çalışırken beklenmedik bir durumla karşılaşır. İtalyan model “Bella di Monetti”ye çarpar ve bu modele sırılsıklam aşık olur. Fakat aşkının karşısında zorlu bir rakiple karşılaşır. Şehrin araba mafyası lideri olan Kaiser’da Bella di Monetti’ye aşıktır. Wheely, aşkı için mücadele etmeye kararlıdır. En iyi arkadaşı Putt Putt ile beraber, lideri 18 tekerlekli canavar kamyon olan bir yeraltı araba mafyasıyla mücadele etmeye başlar. Animasyon türündeki filmin yönetmen koltuğunda Yusry Abdul Halim’in oturuyor.

Cesur Araba 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Wheely filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

4.0/10 23
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR