Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Çete izle
7.0

 324İZLENME

7.0İMDB

 108 SÜRE

YIL 2015

2015 yılı Arjantin ve İspanya yapımı olan bu film, dram ve suçun anlatıldığı Çete 2015 filmi aynı zamanda biyografi tarzı ile dikkat çekmektedir. Pablo Trapero yönetmenliğinde çekilen film, 110 dakika sürmektedir.

Filmde son derece tatlı ve iyi bir aile babasını oynayan, ancak asıl işi zengin insanları kaçırarak fidye isteyen ve sonunda da kaçırdığı kişileri öldüren bir çete liderinin hikâyesi anlatılıyor. Filmde, ailenin sosyal yaşantısı anlatılmakta ve orta sınıf bir aile tablosu çizilmektedir. Bir yandan cinayetler sürerken öte yandan çete liderinin oğlu ile sorunları anlatılmaktadır. Hem aile içi yaşam hem de Arjantin’in bir dönemki politik süreçlerine gönderme yapılan filmdir. Filmin oyuncuları Guillermo Francella , Antonia Bengoechea , Gastón Cocchiarale , Stefanía Koessl ve Peter Lanzani’dir.

Çete 2015 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. The Clan filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.0/10 4574
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR