Rastgele Film
Yukarı Çık
3
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Champions izle
7.2

 911İZLENME

7.2İMDB

 124 SÜRE

YIL 2018

Vince, her bekarın hayalini kurduğu hayatı yaşayan biridir. Brooklyn de bulunan en büyük spor salonlarından birine sahiptir. Bölgedeki en büyük beşinci spor salonu Vince’y aittir. Dolayısıyla etrafında, bekar erkeklerin rüyası olan bir çok güzel kadın vardır. Ayrıca bu güzel kadınlar Vince ile yakından ilgilenmektedir.
Vince’nin aptal ama sevimli bir kardeşi vardır. Matthew isimli kardeşi ile birlikte yaşayan Vince’in bu hayatı bir karşılaşmadan etkilenir. Lise aşkı olan Priya’nın tekrar ortaya çıkmasıyla hayatı değişen Vince, bir oğlu olduğunu öğrenir. Priya, Vince’in hiç tanımadığı 15 yaşındaki oğlu Michael ile tanıştırır. Michael’in üstün zekalıların eğitim aldığı bir okula gidebilmesi için babası Vince’nin yanına getirir. Vince, değişen bu hayatı ile başa çıkmak için mücadeleye başlar.

Champions 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Champions filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.2/10 854
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR