Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Cinayet Anatomisi izle
4.5

 101İZLENME

4.5İMDB

 107 SÜRE

YIL 2017

Dünyaca tanınmış bir psikoloji doktoru olan, suç psikolojisini çok iyi bilen ve aynı zamanda suçun kökenini bulma konusunda uzman olan doktor Amanda Tyler, işlediği suç nedeniyle ölüm cezasına çarptırılan mahkum Jackson Shea’yi incelemek üzere bir fırsat bulmuştur.
Analizin yapılması konusunda Jack isimli kişinin bütün kaderinin Amanda Tyler adlı suç psikolojisi doktorunda olması sebebiyle gelecekte Jack için nasıl bir yol işleneceği tamamen onun elinde olmuştur. Jack hakkında idam kararı daha önceden verilmiştir. Bu konu hakkında Amanda Tyler’ın inceleme sonrası nasıl bir yorum yapacağı merak edilmektedir. Fakat Jack için verilen idam kararının onaylanmaması için Amanda Tyler çetin bir mücadele vermektedir.

Cinayet Anatomisi 2017 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. American Violence filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

4.5/10 248
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR