Rastgele Film
Yukarı Çık
9
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Çöl Aslanı izle
7.9

 1.031İZLENME

7.9İMDB

 119 SÜRE

YIL 1956

Çöl Aslanı filminin senaryosu Frank S. Nugent tarafından Alan Le May’in aynı ismi taşıyan romanından esinlenerek yazılıştır. Filmin yönetmen koltuğunda ise John Ford yer almaktadır.
Çöl Aslanı filminde ırkçı bir savaş gazisi, Kızılderililer tarafından kaçırılan yeğenini aramak için yollara düşer. Bu arayış yıllar sürer ve arayışın sonunda onu harekete geçiren asıl gücün daha tartışmalı bir hale geldiği görülür. Film aslında ilk çekildiği dönemlerde çok fazla ses getiren bir film olmamıştır. Fakat yıllar geçmesiyle beraber klasikleşerek prestij kazanmayı başarmıştır. Bazı film severlere göre bu film John Ford’un başyapıtı niteliğinde bir filmdir. Çöl Aslanı filmi Kongre Kütüphanesi’nde Ulusal Film Arşivi’ne konulmuş bir filmdir.

Çöl Aslanı 1956 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. The Searchers filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.9/10 7231
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR