Rastgele Film
Yukarı Çık
11
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Colony 1. Sezon izle
7.4

 2.478İZLENME

7.4İMDB

 42 SÜRE

YIL 2016

Los Angeles uzay saldırısından ötürü işgal altındadır. Uzaylıların dünyayı işgal etmeleri üzerine sistemi kabul etmeyen bir grup yönetime karşı çıkarak Colony adını verdikleri bir topluluk oluştururlar. Bir arada kalarak büyük bir mücadele veren bu topluluğun, insan ırkının hayatta kalabilmesi adına bir karara vermeleri gerekiyor. Bir taraftan uzaylıların saldırıları ile uğraşan hükümet yetkilileri, diğer taraftan da iç savaş çıkarmak isteyen asiler ile mücadele ederken, bu karmaşanın üstesinden nasıl gelecekler? Bu sırada Will adında bir genç adam hükümet ile anlaşarak içerisnde doğduğu ve büyüdüğü Colony ile mücadele görevinde yer alır. Will’in bir zamanlar inandığı direnişe ihanet etmesine sebep olan şey nedir?

Colony 1. Sezon 1.Bölüm izle, Colony 1. Sezon 2.Bölüm izle, Colony 1. Sezon 3.Bölüm izle, Colony 1. Sezon 4.Bölüm izle, Colony 1. Sezon 5.Bölüm izle, Colony 1. Sezon 6.Bölüm izle, Colony 1. Sezon 7.Bölüm izle, Colony 1. Sezon 8.Bölüm izle, Colony 1. Sezon 9.Bölüm izle, Colony 1. Sezon 10.Bölüm izle, Colony izle, Colony Türkçe Dublaj izle, Colony son bölüm.

Colony 1. Sezon 2016 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Colony Season 1 filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.4/10 33085
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR