Rastgele Film
Yukarı Çık
6
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Colony 2. Sezon izle
7.4

 1.974İZLENME

7.4İMDB

 42 SÜRE

YIL 2017

Hükümet ile işbirliği yapmak zorunda kalarak, uzaylı istilası altında olan Los Angeles’ta gizli görevde bulunan bir FBI ajanının hikâyesinin ele alındığı dizinin 2. Sezonun konusu da 1. Sezonun devamı niteliğinde. Bir istila ve direniş hikâyesi olan dizinin geçen sezonunda Will istila sırasında bölgenin dışında kalan oğlunu getirebilmek için gizlice bölgenin dışına çıkmaya çalışırken Synder’e yakalınmış ve bunun üzerine Synder ile işbirliği yapmak zorunda kalmıştı. Peki, Will bu sezonda oğlu Charlie’yi bulabilecek mi? Bu arada Will karısı Kate’in direniş ile ittifak içinde olduğunu öğrenir. Kate ailesi ile özgür bir toplumda yaşaması gerektiğine inanırken, Will’in tek derdi ise ailesini kurtarmaktır. Peki, farklı taraflarda yer alan Bowman ailesi yeniden bir araya gelebilecek mi?

Colony 2. Sezon 1.Bölüm izle, Colony 2. Sezon 2.Bölüm izle, Colony 2. Sezon 3.Bölüm izle, Colony 2. Sezon 4.Bölüm izle, Colony 2. Sezon 5.Bölüm izle, Colony 2. Sezon 6.Bölüm izle, Colony 2. Sezon 7.Bölüm izle, Colony 2. Sezon 8.Bölüm izle, Colony 2. Sezon 9.Bölüm izle, Colony 2. Sezon 10.Bölüm izle, Colony 2. Sezon 11.Bölüm izle, Colony 2. Sezon 12.Bölüm izle, Colony 2. Sezon 13.Bölüm izle, Colony izle, Colony Türkçe Dublaj izle, Colony son bölüm.

Colony 2. Sezon 2017 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Colony Season 2 filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.4/10 27751
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR