Rastgele Film
Yukarı Çık
4
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Cosmos: Bir Uzay Serüveni izle
9.3

 1.354İZLENME

9.3İMDB

 557 SÜRE

YIL 2014

Cosmos: Bir Uzay serüveni isimli belgeselin sunumunu Neil de Grasse Tyson yalmaktadır. Bir uzay serüveninde bizlere hayatımıza dair nereden, nasıl geldiğimiz çok basit bir şekilde anlatılmaktadır.

Belgeselin Türkçe seslendirmesini Haluk Bilgiler yapmıştır. Cosmos da her ayrıntıya değinilmiştir. Özgür düşünce ile her şey aktarılmıştır. İlk kez 9 Mart 2014 tarihinde yayınlanan belgeselin son bölüm yayın tarihi 8 Haziran 2014’tür. Programın yaratıcısı Anny Druyan’ dır. Ana yapımcılar ise Seth Mac Farlane, Brannon Braga, Michell Cannold, Jason Clark, Steven Holtzman, Livia Hanich ‘ dir.

Bu belgeselin bir sezonunda 13 bölüm bulunmaktadır. Bunlar sırasıyla; Samanyolu’ na Bir Bakış, Yaşamın Nehirleri, Bilginin Gücü, Gökyüzü Hayaletleri, Aydınlıkta Saklanmak, “Derler, Derler, Deeper Stili”, Temiz Oda, Güneşin Kardeşleri, The Lost Worlds of Planet Earth, Elektrik Çocuk, The Immortals, The World Set Free, Karanlıktan Korkma şeklindedir.

Cosmos: Bir Uzay Serüveni 2014 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Cosmos: A Spacetime Odyssey filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

9.3/10 58134
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Cosmos: Bir Uzay Serüveni” filminde 32 Yorum bulunuyor.
 • ERENYILMAZ

  Cok efsane belgesel izledim hepsini sabaha kadar uyumadan yani çok süper şuna kadar izlediğim en iyi belgeseldir süpersiniz.

 • dusunce

  National Geographic sonunda BBC ile boy ölçüşecek kıvama gelmiş. Harika olmuş…

 • metinozdemir

  Diger bolumleri yok mu?

 • MRZ

  Videonun üstündeki TRDub’ a tıklarsanız diğer bölümleride görebilirsiniz iyi seyirler..

 • recep16

  Admin harikasın 😀

 • Hüseyin Çağrı yaşar

  Admin Allah senden razı olsun kaç zamandır full hd Türkçe düblajını arıyordum sayande buldum 10 numara bir site hll admin

 • Ozan Deniz KILIÇ

  Kelimeler yetersiz kalır bu belgeseli tanımlamak için fazlasıyla bilgilendirici ve güzel ’’Güneşin etrafında tur atan yaratıklarız’’.

 • memin

  ÂLİ İMRÂN-191: Onlar ayaktayken, otururken ve yanları üzerine yatarken Allah’ı anarlar. Göklerin ve yerin yaratılışı üzerinde düşünürler. “Rabbimiz! Bunu boş yere yaratmadın, seni eksikliklerden uzak tutarız. Bizi ateş azabından koru” derler.
  “Bundan sonra yeri (elips şeklinde) yuvarlattı yayıp döşedi.” (Nâzi’ât Sûresi 30.)
  “Geceyi, gündüzü, güneşi ve ayı yaratan O’dur. Her biri bir yörüngede yüzmekte (dönerek gitmekte)dirler.” (Enbiyâ Sûresi 33.)
  “Biz göğü kudret(imiz)le bina ettik. Şüphesiz, onu genişleten de biziz.” (Zâriyât Sûresi 47)
  Son olarak da çok evreni ve ötelerini bize hatırlatan Kuran kerim in başı.
  . Hamd ALLEMLERIN Rabbi ALLAH’adır.(Fatiha süresi)
  Evet hamd bütün alemleri yaratan, bir ve tek Rabbi olan ALLAH a mahsustur.
  Genç arkadaşlar lütfen dininizi iyice öğrenmeden, internetten gördüğünüz sacma bir yorumla aklınızı kirletmeyin. Unutmayın ancak gerçek alimler Allah tan çok korkar. Öğrendikçe daha iyi Müslüman olunur.