Rastgele Film
Yukarı Çık
3
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Tetikçi izle
6.9

 955İZLENME

6.9İMDB

 88 SÜRE

YIL 2006

Kendi branşında en iyi olduğu kısımda artık işi bırakmış ama hala tecrübesine ihtiyaç duyulan bir kişidir. Mark Wahlberg, bir dönemlerin ün salmış kusursuz sağlam bir nişancıdır. Bu tip işleri bırakmış ve kendi kabuğuna çekilmiş olmasına rağmen yıllardan bir gün önemli bir görev için Mark Wahberg ten destek istenir.
Mark Wahberg bu işi kabul ettiği zaman kısa zamanda görevin altında yatan başka, yani esas hedefi anlayacaktır. Kendisine bu görevi verenlerin asıl amacı Amerikan Birleşik Devletleri Başkanı’na bir suikast girişiminde bulunmaktır. Bu durum altında Mark’ın işi tamamen değişir. Markın amacı bu komploya engel olmak, sırlarını çözmek ve Amerika Başkanının başına geleceklerden korumaktır. Film, bir romandan uyarlanmıştır.

Tetikçi 2006 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Crank filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.9/10 24891
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR