Rastgele Film
Yukarı Çık
31
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Crypto izle
5.3

 2.487İZLENME

5.3İMDB

 105 SÜRE

YIL 2019

Şifreli para birimlerinin piyasada yer edinmesi ile insanlar, bu dijital paradan yararlanma yollarını aramaya başladılar. Bir grup insanın bu paralarla ilgili dolandırıcılıkla ilgili ifadeler kullanması, Martin adında genç bir ajanın ortaya çıkmasına sebep olur. Martin’in görevi bu paralar hakkında çıkan söylentileri araştırmak ve dolandırıcılıkla ilgili bilgiler edinmektir.
Ancak Martin öğrendikleri karşısında son derece rahatsız olacak ve anlatılanların çok daha büyük bir boyutta olduğunu öğrenecektir. Yeni ve genç nesle hitap eden Crypto izle 2019 hiç bir sahnesinin es geçilmeden izlenilmesi gereken bir film olarak karşımıza çıkıyor. Bilim kurgu tadında yepyeni konulu bir film izlemek isteyenlerin keyif içinde izleyecekleri özgün bir film seçeneğidir.

Crypto 2019 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Crypto filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

5.3/10 321
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR