Rastgele Film
Yukarı Çık
2
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Cüce Dedektif Şerlok izle
5.2

 356İZLENME

5.2İMDB

 86 SÜRE

YIL 2018

Serinin ikinci filminde sevimli cüceler olan Jülyet ve Cino’nun yeni bahçelerinde istedikleri tek şey bahar için hazırlık yapmaktır. Fakat çok uzun bir süre geçmeden Londra bahçelerinde meydana gelen cüce kayıplarının haberleri alınmaya başlanır. Biri bütün bahçe cücelerini kaçırmaktadır. Ne yapacakları konusunda bir fikirleri olmayan Cino ve Jülyet, çareyi ünlü bir dedektif olan Şerlok’tan yardım istemekte bulurlar.
Şerlok’un bahçe cücelerini arama macerasına dahil olan Cino ve Jülyet için olaylar farklı bir şekilde gelişir. Bahçe cücelerini kaçıran kişinin Şerlok ile olan bağlantısı Cino’nun sinirlenmesine ve Jülyet’e bir tercih yaptırmasına neden olacaktır. Jülyet’in tercihi ise olayların seyrini tümüyle etkiler.

Cüce Dedektif Şerlok 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Sherlock Gnomes filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

5.2/10 664
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR