Rastgele Film
Yukarı Çık
38
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Da Vinci’s Demons 1. Sezon izle
8.0

 7.563İZLENME

8.0İMDB

 59 SÜRE

YIL 2013

Sanatçı, mucit, idealist ve dahi bir aydın olan Leonarda Da Vinci’nin hayatını konu edinen Da Vinci’s Demons ( Da Vinci’nin Şeytanları), tarihsel fantezi türünde bir dizidir. Dizide, 25 yaşındaki genç Da Vinci’nin hiç anlatılmamış hikayesi, icatları ve fikirleri ele alınır. Da Vinci, bilim ve sanata değer veren bir şehir olan Floransa’da kısa sürede tanınır. Genç Da Vinci, Floransa’nın fiili yöneticisi konumunda olan Mecidi Ailesi ile, Vatikan tarafından bilim ve sanat ile uğraşıldığı için bir tehdit olarak algılanan Floransa şehrinin savunulması için bir anlaşma yapar. Mecidi Ailesi ile yaptığı çalışmaların yanında, genç Da Vinci’nin hayatı kendisine dünya şifresini içinde barındırdığına inanılan ‘Yaprak Kitabı’nı bulma görevinin verilmesi ile birlikte farklı bir seyir alır.

Da Vinci’s Demons 1. Sezon 1.Bölüm izle, Da Vinci’s Demons 1. Sezon 2.Bölüm izle, Da Vinci’s Demons 1. Sezon 3.Bölüm izle, Da Vinci’s Demons 1. Sezon 4.Bölüm izle, Da Vinci’s Demons 1. Sezon 5.Bölüm izle, Da Vinci’s Demons 1. Sezon 6.Bölüm izle, Da Vinci’s Demons 1. Sezon 7.Bölüm izle, Da Vinci’s Demons 1. Sezon 8.Bölüm izle, Da Vinci’s Demons izle, Da Vinci’s Demons Türkçe Dublaj izle, Da Vinci’s Demons son bölüm.

Da Vinci’s Demons 1. Sezon 2013 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Da Vinci's Demons Season 1 filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

8.0/10 29333
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Da Vinci’s Demons 1. Sezon” filminde 1 Yorum bulunuyor.