Rastgele Film
Yukarı Çık
4
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Da Vinci’s Demons 2. Sezon izle
8.0

 1.345İZLENME

8.0İMDB

 59 SÜRE

YIL 2014

Dizinin ilk sezonunda 8 bölüm boyunca genç Da Vinci’nin, dünyanın şifresini içinde olduğuna inanılan ‘Yaprak Kitabı’nı bulma görevi ile çıktığı yolda başından geçen maceralar ve Mecidi Ailesi ile birlikte Vatikan’a kafa tutması ile başından geçen olaylar işlenir. Genç Da Vinci doğuştan gelen ve farklı olduğunu fazlası ile hissettiren zekası ile kendini bir takım yönelimlerin içerisinde bulur. Topluma, topluma kurallarına, dine ve insanlara dayatılan yaptırımlara karşı çıkan yapısı ile genç Da Vinci, büyük bir sorgulama aşamasından geçmektedir. Da Vinci aynı zamanda bir piçtir ve büyük bir istek duyduğu babasının meşrutiyetini kazanmak amacı ile bir takım çalışmalara koyulacaktır.

Da Vinci’s Demons 2. Sezon 1.Bölüm izle, Da Vinci’s Demons 2. Sezon 2.Bölüm izle, Da Vinci’s Demons 2. Sezon 3.Bölüm izle, Da Vinci’s Demons 2. Sezon 4.Bölüm izle, Da Vinci’s Demons 2. Sezon 5.Bölüm izle, Da Vinci’s Demons 2. Sezon 6.Bölüm izle, Da Vinci’s Demons 2. Sezon 7.Bölüm izle, Da Vinci’s Demons 2. Sezon 8.Bölüm izle, Da Vinci’s Demons 2. Sezon 9.Bölüm izle, Da Vinci’s Demons 2. Sezon 10.Bölüm izle, Da Vinci’s Demons izle, Da Vinci’s Demons Türkçe Dublaj izle, Da Vinci’s Demons son bölüm.

Da Vinci’s Demons 2. Sezon 2014 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Da Vinci's Demons Season 2 filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

8.0/10 44194
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Da Vinci’s Demons 2. Sezon” filminde 1 Yorum bulunuyor.