Rastgele Film
Yukarı Çık
10
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Da Vinci’s Demons 3. Sezon izle
8.0

 1.982İZLENME

8.0İMDB

 59 SÜRE

YIL 2015

Yüksek ve yaratıcı bir zekaya sahip olan genç Da Vinci’nin yaşam öyküsünün ele alındığı dizinin 3. Sezonu 10 bölümden oluşmaktadır. Henüz 25 yaşında olan genç Da Vinci, tarihi gerçekleri örtbas etmek için kullananlara karşı bir savaş başlatır. Geleceği şekillendirme ve özgürleştirme çabası içerisine giren Da Vinci’nin bu savaşta kullandığı tek silah eşsiz zekasıdır. Bu savaş sürecinde geçmiş ve gelecek, gerçek ve yalan gibi olguların çelişkisini çözmeye çalışan genç Da Vinci, aklını kaybetmenin eşiğine kadar geldiği bu savaşta tek başınadır. Gerçek hayattan yapılan alıntının yanında doğaüstü olayların da yer aldığı dizide, Da Vinci’nin karşısına her seferinde farklı bir olay çıkmaktadır

Da Vinci’s Demons 3. Sezon 1.Bölüm izle, Da Vinci’s Demons 3. Sezon 2.Bölüm izle, Da Vinci’s Demons 3. Sezon 3.Bölüm izle, Da Vinci’s Demons 3. Sezon 4.Bölüm izle, Da Vinci’s Demons 3. Sezon 5.Bölüm izle, Da Vinci’s Demons 3. Sezon 6.Bölüm izle, Da Vinci’s Demons 3. Sezon 7.Bölüm izle, Da Vinci’s Demons 3. Sezon 8.Bölüm izle, Da Vinci’s Demons 3. Sezon 9.Bölüm izle, Da Vinci’s Demons 3. Sezon 10.Bölüm izle, Da Vinci’s Demons izle, Da Vinci’s Demons Türkçe Dublaj izle, Da Vinci’s Demons 3. Sezon izle, Da Vinci’s Demons son bölüm.

Da Vinci’s Demons 3. Sezon 2015 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Da Vinci's Demons Season 3 filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

8.0/10 51101
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR