Rastgele Film
Yukarı Çık
14
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Daddy Issues 5 izle
2.6

 6.632İZLENME

2.6İMDB

 63SÜRE

YIL 2016

Sıradan bir film olmayan Daddy Issues 5, genç kızların ailelerine olan öfkelerini farklı yollardan göstermelerini ve intikam almalarını konu alan bir filmdir. Genç kız babasıyla ilgili problemlere sahiptir ve bu sorunları kendi içerisinde bir çözüme ulaştıramaz. Öfkesini içine atan genç kız baba rolüne koyduğu kendisinden oldukça büyük ve olgun olan erkeklerden hoşlanmaya başlar. Bir bakıma kendini hem güvende hissetmekte hem de bir nevi babasından intikam almaya çalışmaktadır.
Babasını gördüğü olgun adamlarla cinsel birliktelik yaşamaya başlayan bu genç kız kendi öfkesini dışarı atmasının yanı sıra cinsel hazzı da fazlasıyla yaşamaya başlar. Ancak bir süre sonra bunun yeterli olmadığını farkına varır.

Daddy Issues 5 2016 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Daddy Issues 5 filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

2.6/10 672
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR