Rastgele Film
Yukarı Çık
11
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Daredevil 1. Sezon izle
8.6

 1.762İZLENME

8.6İMDB

 54 SÜRE

YIL 2015

Bir Marvel karakteri olan Daradevil, gündüzleri avukatlık yapan, geceleri de büründüğü Daradevil karakteriyle suçlulara karşı mücadele veren bir kahramandır. Gerçek adı Matthew Murdock olan Daradevil, 9 yaşındayken kör bir adamı kurtarmaya çalışırken gözlerine radyoaktif bir madde dökülür ve kör olur. Kör olan gözlerine rağmen diğer dört duyusu oldukça güçlüdür ve özellikle de kulakları adeta bir radar görevi görür. Babasının isteği üzerine avukatlık mesleğini tercih eden Matthew Murdock, sakin ve beladan uzak bir şekilde huzurlu bir hayat geçirmek yerine kötülüklere karşı mücadele etmeyi tercih eder. Daradevil’in en büyük düşmanı ise babasını öldürterek hayatta tek başına kalmasına sebep olan Kingpin’dir.

Daredevil 1. Sezon 1.Bölüm izle, Daredevil 1. Sezon 2.Bölüm izle, Daredevil 1. Sezon 3.Bölüm izle, Daredevil 1. Sezon 4.Bölüm izle, Daredevil 1. Sezon 5.Bölüm izle, Daredevil 1. Sezon 6.Bölüm izle, Daredevil 1. Sezon 7.Bölüm izle, Daredevil 1. Sezon 8.Bölüm izle, Daredevil 1. Sezon 9.Bölüm izle, Daredevil 1. Sezon 10.Bölüm izle, Daredevil 1. Sezon 11.Bölüm izle, Daredevil 1. Sezon 12.Bölüm izle, Daredevil 1. Sezon 13.Bölüm izle, Daredevil izle, Daredevil Türkçe Dublaj izle, Daredevil son bölüm.

Daredevil 1. Sezon 2015 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Daredevil Season 1 filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

8.6/10 58274
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR