Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Darphane Soygunu izle
4.8

 124İZLENME

4.8İMDB

 97 SÜRE

YIL 2017

2017 ABD yapımlı filmin yönetmenlik koltuğunda Emily Hagins oturmaktadır. Filmin konusu ise, Philadelphia’ da bir hazırlık okulunda hayatlarını sürdürmeye çalışan dört öğrenci tarafından oluşmaktadır. Bu dört öğrencilerin birincisi Hacker, ikincisi tembel, üçüncüsü atlet ve dördüncüsü ise çalışkandır. Bu dört öğrenci okul hayatlarında bir imkansızı denemek isterler. Önce para kazanmaya niyet ederler ama çalışma ortamı bulamayınca ve bunu başaramayınca bu imkansız olaya başvururlar. Bu imkansız olay ise hırsızlık yapmaktır. Çok olanaksız gibi görünse de gençler soyulacak yeri çoktan belirlemiştir bile. Soyacakları yer ABD Darphanesidir. Kötü koşullar altında olan bu darphaneyi soymak için tüm planlarını ve hazırlıklarını yaparlar ve sonra ise harekete geçerler.

Darphane Soygunu 2017 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Coin Heist filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

4.8/10 1099
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Darphane Soygunu” filminde 8 Yorum bulunuyor.
  • kuzen

    Boş zamanınız varsa ama bomboş bir zaman..Yani o kadar boş ki yapcak hiçbir şeyinizin olmadığı bir zaman…Mesela ıssız bir adada elinizde sadece bu film ile kaldığınızı düşünün..Yok yaa vazgeçtim o zamanda izlenmez..Kumdan kale yaparım daha iyi…

  • mavi_deniz

    10 dk dayanamayıp kapattım… zamanın bol ise izlerin dersen izle tutan yok 😀