Rastgele Film
Yukarı Çık
2
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Davetsiz izle
6.3

 835İZLENME

6.3İMDB

 87 SÜRE

YIL 2009

Anna, anneannesine aşırı bağlı bir kişidir. Anneannesinin ölümü ona büyük acı vermiş, psikiyatri kliğine kaldırılmıştır. Tedavisi bittikten sonra tekrar eve dönmüştür. Anna’nın ablası Alex, kardeşinin geri döndüğüne çok sevinmiştir. Bu arada Anna’nın bilmediği birçok olay gelişmiştir. Anna’nın babası nişanlanmıştır. Rachael adında olan bu kadın, Anna’nın rahatsız olacağı hareketler sergileyen gizemli bir kadındır.
Anna, tedavisinin ardından her şeyin iyiye gideceğini düşünürken rüyalarında gördüğü çocukların aslında birer hayalet olduklarını öğrendiğinde her şey kötüye gitmeye başlar. İki kız kardeş aslında Rachael’in kim olduklarını öğrenmeye çalışırken bir yandan da hayaletlerle aynı evi paylaşmak zorunda kalırlar ve bu durum git gide içinden çıkılmaz bir hal alır.

Davetsiz 2009 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. The Uninvited filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.3/10 3196
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Davetsiz” filminde 4 Yorum bulunuyor.