Rastgele Film
Yukarı Çık
7
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Deadpool izle
8.0

 1.090İZLENME

8.0İMDB

 108 SÜRE

YIL 2016

Eskiden bir polis olan fakat işini bırakarak kendi halinde devam etmek isteyen Wade Wilson, ne kötü ne de iyi bir adamdır. Wade, yeni tanıştığı ve tamamen hayatını değiştiren Vanessa sayesinde yeni ve güzel bir hayata başlayacağını düşünür. İlk başlarda her şey iyi gider ve mutluluğu yakaladığını düşünür ancak ortaya çıkan hastalığı yüzünden yeni bir yıkıma uğrar. Kanser hastalığına yakalanan adam, oldukça çaresizdir ve ne yapacağını bilemez. Sevgilisinin üzülmesini istemez ve ölümünü ona göstermek istemediği için onu bırakır ve kaçar.
Kaçtığı sırada birkaç bilim adamıyla tanışır ve hastalığını önlemek için bir proje kapsamına girmeyi kabul eder. Fakat bu proje kanseri yenmesinin yanında ona çok fazla şey ekleyecektir. Bu projenin asıl amacı insanlar üzerinde bazı deneyler yaparak onlardaki etkilerini görmektir ve genç adama da bu işlemler uygulanır. Bunların sonucunda Wade, olağanüstü güce ve yeteneklere sahip olur fakat vücudu ve yüzü berbat hale gelir. Wade, kendisine bu deneyi yapan adamdan intikam almak için büyük bir çaba içerisine girer.

Deadpool 2016 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Deadpool filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

8.0/10 69871
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Deadpool” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  • OsanDogruturk

    Bol aksiyon bol komedi ince göndermeler… Harika bir film kesinlikle izleyin.

    2