Rastgele Film
Yukarı Çık
5
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Dehşetin Yüzü izle
5.3

 865İZLENME

5.3İMDB

 96 SÜRE

YIL 2018

Bir gün Romanya’da bulunan manastırlardan bir tanesinde bir rahibenin intihar ettiği haberi öğrenilir. Bu olayı araştırması için ise zor bir geçmişi olan, bundan her türlü desteği almasına rağmen kurtulamayan bir rahip ve bir çırak Vatikan’a yollanır. Görevleri olayın arkasında yatan nedenlere ulaşmak ve konuyu aydınlatmaktır. Ancak beklenmedik şekilde manastırdaki bazı gerçekleri keşfetmek zorunda kalan bu iki adam derinden sarsılacaktır.
Rahibe kılığında ortalarda dolaşan ve adı Valak olan bir hayaletin tüm kötülüğü ile karşı karşıya kalmak zorunda kalırlar. Bu yaratığa karşı başarılı olmak ise sanıldığı kadar kolay olmayacaktır. Manastırda yaşananlar ortalığın savaş alanına dönmesine ve akıl almaz olaylara neden olacaktır.

Dehşetin Yüzü 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. The Nun filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

5.3/10 6658
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR