Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Delicious Three Sisters izle
1.7

 1.170İZLENME

1.7İMDB

 52SÜRE

YIL 2018

Birbirinden genç ve güzel üç kız kardeş bir yerde ev işlerine yardımcı olmak üzere işe girerler. Ev sahibi çalışan kızlara baktıkça onların güzelliği karşısında etkilenmeye başlar. Ardından kısa bir Kore gezisi için evde yaşayan çift evden ayrılırlar.
Evde ise yiyecek herhangi bir şey kalmaz. Bundan dolayı üç kız kardeş eve bir yiyecek servisi çağırmaya karar verirler. Evlerin silinmesi ve toplanması için de yardım etmesini istemek zorunda kalırlar. Ertesi gün ise evlerine yakışıklı bir erkek yardımcı gelir. Aralarında başlayan çekim kısa süre sonunda daha da sıcak olayların yaşanmasına neden olur. Kız kardeşler yardımcıdan fazlasıyla etkilenmeye başladıklarını anlarlar.

Delicious Three Sisters 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Delicious Three Sisters filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

1.7/10 521
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR