Rastgele Film
Yukarı Çık
1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Demir Gökyüzü izle
5.9

 320İZLENME

5.9İMDB

 93 SÜRE

YIL 2012

1945 yılında Naziler Ay’da gizli bir üs kurmayı başarırlar. 2018 yılına gelindiğinde ise bu üssü yeniden aktifleştirmek ve harekete geçirmek için o zamandan planlanan bir sistem devreye sokulur. Hem 1945 yılındaki Nazilere hem de 2018 yılındaki insanların hayatlarına yer verilmekle beraber 2018 yılında Ay’dan yola çıkan bir geminin hızla dünyaya doğru yaklaşması halkın paniklemesine neden olur.
Nereden geldiği bilinmeyen bu cismin hızlı bir şekilde dünyaya yaklaşması konusunda eski Nazilerden edinilen bilgi doğrultusunda gerekli çalışmalar başlatılır. Bu cismin dünyaya çarpmaması için pek çok kişinin kendi hayatından fedakarlık etmesi gerekecektir. Cismin dünyaya çarpmasına engel olunabilecek midir?

Demir Gökyüzü 2012 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Iron Sky filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

5.9/10 6495
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Demir Gökyüzü” filminde 8 Yorum bulunuyor.