Rastgele Film
Yukarı Çık
2
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Demir Maskeli Adam izle
6.5

 741İZLENME

6.5İMDB

 132 SÜRE

YIL 1998

Kral 14. Louis’in idaresi ve egemenliği altında olan Fransa hükümeti, yapılan korku dolu savaşlardaki yaşanan maddi ve manevi kayıplar nedeniyle iflasın eşiğine gelmiştir.
Kral 13. Louis yaşanan bu savaş sonrasında ölmüştür. Bu ani ölümün ardından efsanevi olan yardımcıları Üç Silahşörler’de görevlerine son vermiş, her biri ayrı yollara yönelmiştir. Demir Maskeli Adam 1998 filmi hayatın tadını çıkaran Porthos ve Aramis’in yaşadıklarını anlatan bir filmdir. Arthos, savaştan yeni gelen oğlu Raoul ile keyifli vakit geçirir. Raoul sevdiği kadın Christine’e evlenme teklif etmeye hazırlanırken, kralın gözü çekici olan Christine’e takılır. Üç silahşorlar kutsal bir görev için bir araya gelir ve heyecan dolu anlar yaşanır.

Demir Maskeli Adam 1998 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. The Man in the Iron Mask filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.5/10 49528
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR