Rastgele Film
Yukarı Çık
1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Derin Karanlık izle
7.1

 444İZLENME

7.1İMDB

 109 SÜRE

YIL 2000

Bulundukları yerden başka bir yere seyahat etmekte olan bir grup yolcunun farkında olmadan bir uzay gemisine alındıklarını öğrenmeleri ile beraber uzay gemisi bir komplikasyon sonucunda oldukça sessiz ve ıssız olan bir gezegene düşer. Gezegene bakıldığı zaman ilk izlenimler burada her hangi bir yaşam belirtisinin yer almadığı yönündedir.
Ancak kazın ayağının hiç de öyle olmadığı bazı durumlar kısa bir süre sonra yaşanmaya başlar. Bir anda meydana gelmiş olan güneş tutulması ile beraber gezegenin kana susamış olan sakinleri ortalığa saçılır. Bu gezegende hayatta kalabilmek için gereken her şeyi yapmaktan geri kaçınmayacak bu yolcular için hayatta kalmak birincil öncelik olacaktır.

Derin Karanlık 2000 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Pitch Black filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.1/10 16875
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Derin Karanlık” filminde 4 Yorum bulunuyor.