Rastgele Film
Yukarı Çık
1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Derren Brown: Mucize izle
6.6

 577İZLENME

6.6İMDB

 75SÜRE

YIL 2016

İlizyonla uğraşan, korkuları ve şaşkınlıkları yaratan Derren Brown, birkaç tane ilizyon numarası ile farklı boyutları gösteriyor. Herhangi bir inancı olmayan genç ve korkunç adam, çok fazla ilizyon numarası biliyor ve yalnızca bunlardan birkaç tanesini bazı insanlara uyguluyor. Kendisini korkusuz diye tanımlayan, herhangi bir inanca sahip olmayan bu insanlar, ilizyonizt adamın yaptıkları karşısında ürküyor ve yeni bir bakış açısı kazanıyor.
Tüm insanlara, yaptığı ilizyonlar sayesinde korkuyu, inancı ve cesareti aşılayan adam, yaptığı tüm ilizyonları başarıyla tamamlıyor ve insanları manipüle olmaktan kurtarıyor. Hayatlarına daha farklı ve dikkatli yön veren bu insanlar, yaptığı ilizyonlar için genç ve yetenekli adama minnet duyuyor ve onun öğrettiklerini uygulamaya çalışıyor.

Derren Brown: Mucize 2016 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Derren Brown: Miracle filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.6/10 57
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR