Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Direniş Bankası izle
6.9

 481İZLENME

6.9İMDB

 123 SÜRE

YIL 2018

Film, 2. Dünya Savaşı yıllarında geçen ilginç bir olayı konu alıyor. Walraven van Hall parasını direniş için kullanmak isteyen bir bankerdir. Banker ve kardeşi, Gijs van Hall direnişe finansman sağlamak amacıyla bir inşaat tasarlarlar. Amaçları topladıkları para ile direnişe katkı vermektir.
Walraven van Hall ve kardeşi Gijs van Hall’ın girişimleri yeterli olmaz. Bunun üzerine Hollanda Bankası’nı soyarlar. Yapılan hukuk dışıdır ve tanıklar vardır. İki kardeşin yakalanması artık an meselesidir. The Resistance Banker, Hollanda için bir direniş kahramanı olan kişilerin gerçek hikayesini anlatıyor. İkinci Dünya Savaşı ve o yıllarda yaşanan siyasal gelişmelere meraklı olan için ilgi çekici bir film.

Direniş Bankası 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. The Resistance Banker filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.9/10 338
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR