Rastgele Film
Yukarı Çık
1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Disney’in Yeni Yıl Şarkısı izle
6.8

 1.517İZLENME

6.8İMDB

 96 SÜRE

YIL 2009

Ebenezer Scrooge noel zamanlarına oldukça kötü bir bakış açısı ile yaklaşmakta olan yaşlı bir adamdır. Sadık hizmetkarına ve yeğenine bu dönemlerde ters davranmakta ve kötülük tohumlarını dökmekte bir sakınca görmeyen Ebenezer, bir gece uyurken öbür dünyada vurdumduymazlığının bedelini ödemekte olan eski ortağı Joseph ile karşılaşır.
Ebenezer’in aynı kaderi paylaşmaması için ona yardım etmeye karar veren Joseph, geçmiş, bugün ve gelecek ruhlarının onu ziyaret edeceğini söyler. Yaşlı adam bu üç ruhun kendisini ziyaret etmesi ile görmek istemediği pek çok gerçekle yüzleşir. Aradan çok zaman geçmeden yaptıklarından pişman olmuş Ebenezer için, geçmiş kötülüklerini telafi etme zamanı gelmiştir.

Disney’in Yeni Yıl Şarkısı 2009 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. A Christmas Carol filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.8/10 12469
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR